Vize

Využít a obohatit kvality místa. Navrhnout čisté, účelné a krásné domy. Maximálně domy otevřít vůči pěkným výhledům a provázat je s okolní zahradou. To byly hlavní myšlenky při tvorbě architektonického návrhu obytného souboru Radotínské vyhlídky.


Kolik různých pocitů může člověk zakusit v jediném domě? Velkorysý obytný prostor, bytelná betonová skořápka, která se zároveň otevírá vstříc krásným výhledům. Střešní terasa navazující na jídelní část, ideální místo pro posezení s přáteli v nadcházejícím večeru. Naprostá svoboda a otevřenost na balkoně, kterým vrcholí exponovaná konzola domu. Paluba parníku. Anebo raději jeho kapitánský můstek v nástavbě, ze kterého je výhled podtržen panoramatickým oknem? Naopak intimita a bezpečí v suterénních ložnicích. Nikoliv však uzavřenost, i zde je možno nerušeně vstoupit přímo z pokojů rovnou do zahrady.

Radotínské vyhlídky vše toto nabízí.

Neméně důležité jsou i praktické stránky projektu. Pečlivě navržené nadstandardní konstrukční řešení plně odpovídá dnešní době. Stejně tak je nadstandardní i řešení technické a provozní. Domy nejen že splňují dnešní přísné standardy na úsporný provoz budov, ale navíc je výrazně překračují. Nadstandardní výhledy a otevřenost domů vůči okolí zde rozhodně nebudou vykoupeny vyššími provozními náklady.

Nabídka domů